ما را دنبال کنید:

Company FAD Leadoxide

Company FAD Leadoxide

خانه معرفی گروه کارخانجات

گروه کارخانجات صنعتی فاد

گروه کارخانجات F.A.D در تاریخ ۸۹/۱۰/۱۲ در راستای اهداف و نیازهای صنعتی منطقه و کشور تاسیس گردید.گروه کارخانجات فادلیدوکساید با همکاری شرکت BARETEC کره جنوبی و شرکت MARATON اکراین، بصورت پایلوت در زمینه صنایع باطری ماشین و انواع اکسید های سرب در سایت کارگاهی استان زنجان، فعالیت خود را آغاز کرد و با انجام فعالیتهای آزمایشگاهی و کارگاهی و ساخت و واردات انواع دستگاه های مورد نیاز و استفاده از تجارب کارشناسان داخلی و خارجی و انتقال کارخانه به شهرک سلیمی تبریز وارد فاز صنعتی گردید.

 

storage

 

فاز یکم و دوم در فروردین ماه سال ۹۶ با ظرفیت ۶۰ تن در ماه افتتاح گردید. فعالیت این شرکت در زمینه تولید انواع اکسید های سرب، مواد اولیه باطری خودرو و تولید انواع باطری خودرو می باشد.

با افتتاح فاز یکم و دوم، این شرکت به عنوان اولین تولید کننده اکسید سرب زرد رنگ با خلوص ۹۹%، با نام تجاری لیتارژ در ایران و خاورمیانه شناخته می شود که در صنایع pvc، رنگ سازی و خشک کن های رنگ (hardner)، صنایع زرین، پلاستیک و سرامیک، کاشی و باتری کاربرد گسترده ای دارد. لازم به ذکر است پیش از این، محصولات مذکور کاملا وارداتی بوده و از کشور های چین و هند وارد می گردید.

English